Maraton

RUNATOLIA’da BERABER #KoşalımDaBüyüsün

Bilmek tek başına yetmiyor. Önemli olan bir şeyler yapmak. Hayata Destek Takımı olarak, 4 Mart Runatolia’da, ihtiyacı olan annelerin bebekleri #KoşalımDaBüyüsün diye #BilerekKoşuyoruz.

SICAK BİR KIŞ İÇİN

Hayata Destek Takımı olarak Türkiye’de kimileri kamplarda kimileri şehirlerde hayata tutunma mücadelesi veren mülteciler için koştuk. Sıcak bir kış geçirmeleri için ihtiyaçları olan kışlık kıyafetleri kendi zevklerine göre satın almalarını desteğinizle sağladık.

MÜLTECİ BEBEKLER İÇİN ADIM ADIM

Mülteci bir hayata gözlerini açan bebeklerin elini ilk tutanlardan olabilmek, ülkemize sığınmak zorunda kalan mülteci annelere, yeni doğan bebekleri için temel ihtiyaçlarını bulabilecekleri bebek bakım çantalarını sağlamak için koştuk.

BU İŞ ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL

Mevsimlik tarımda çalışan çocukların çocuk olabilmeleri ve okul yollarını adımlayabilmeleri için koştuk.

MÜLTECİ BEBEKLER İÇİN KOŞAR ADIMLAR

Bütün bebekler için sağlıklı ve eşit koşulların peşine düştük. Koşar adımlarımızı bebek bakım ve hijyen malzemeleri içeren “10. Ay Paketini” mülteci annelere ulaştırmak için attık.

39. VODAFONE İSTANBUL MARATONU

Shakespeare, 16. yüzyılda yaşamı bir sahne, her birimizi de birer oyuncu ilan etmişti. Hayata Destek olarak biz de sizi, 12 Kasım’da en iyi yardımcı oyuncu rolünü oynamaya davet ediyoruz.