Hayata Destek, 2005’ten beri sizlerin desteğiyle afetlerden etkilenen insanlarına hayatlarını iyileştiriyor. Çalışmalarımızın devamı için şimdi bir bağış kampanyası oluşturun, iyileşmenin parçası olun.

Çevrenizi bağış yapmaya davet edeceğiniz bağış kampanyaları çok çeşitli olabilir.

Doğum gününüzde hediye yerine bağış alabilir; evlilik yıl dönümüzü bağış toplayarak kutlayabilirsiniz.
Yoga dersi, ev konseri, sabun yapım atölyesi gibi istediğiniz konuda düzenleyeceğiniz etkinliğin gelirini bağış olarak kabul edebilir veya kafanıza koyduğunuz o yüzme yarışı ya da koşuya bağışlar eşliğinde motive olmayı tercih edebilirsiniz. Kim bilir, doğacak bebeğiniz adına ‘baby shower’ hediyeleri yerine çevrenizden bağış yapmalarını talep edebilirsiniz. Bağış kampanyanız sadece sizin yaratıcılığınızla sınırlıdır!

Şimdi bireysel ya da kurumsal bağış kampanyası açarak sosyal çevrenizi size özel açılacak bağış sayfasına* bağış yapmaya davet edin ve buradan elde edilecek gelirle afetten etkilenen yüzlerce insana ulaşmamıza destek olun.

Tek yapmanız gereken adresteki boşlukları doldurarak bizden onay mailini beklemek!

Kampanya Yarat

*Adınıza açılacak bağış sayfasına gelen her bağış direkt dernek hesabına ulaşacak ve her bağışçıya Hayata Destek Derneği tarafından mail aracılığı ile teşekkür sertifikası gönderimi gerçekleştirilecektir.

Destek Olmanın Diğer Yolları

Destek İçin Koşun

İyilik peşinde koşarak çalışmalarımıza destek olun.

Destek için Alın

Sevdiklerinize özel gün sertifikalarımızdan alarak destek olun.

Bizi Takip Edin

Sosyal medyada sesimizi duyurun.
İnsanların afetlere karşı daha dayanıklı olduğu bir dünya için çalışıyoruz.
Bültenimize Üye Olun

    crossmenuchevron-downarrow-left