Sevgili Destekçimiz ,

Ayrım gözetmeden herkesin, ifade özgürlüğüne, seçme ve seçilme hakkına sahip olmasını;  fırsat eşitliği ve sosyal devlet korumasıyla yaşamasını ülkü edinmiş Cumhuriyet’in 100. yaşını hep birlikte kutluyoruz. Daha aydınlık bir geleceğin, herkes için eşit ve adil bir düzenin tesisi için çalışmaya devam edeceğimizin sözünü vererek…

2005’ten bu yana afetlerden etkilenen ihtiyaç sahiplerinin hayatına destek oluyor, toplumsal iyiye katkı için insani yardım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız, Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, ülkenin sosyal, ekonomik, hukuki ve siyasal alanda gelişmesini hedefleyen Cumhuriyet ilkeleriyle ortak. Toplumun refah ve mutluluğunu güçlendirme motivasyonuyla, Cumhuriyet’in 100. yılını toplumsal dayanışmayı büyüterek, afetlerin yarattığı zorlu koşullara hep birlikte, herkes için göğüs gererek kutluyoruz.

Tüm çalışmalarımızı siz değerli destekçilerimizin verdiği güç ve ‘herkes için onurlu bir yaşam’ hakkına inancımızla devam ettiriyoruz.

Cumhuriyet’in 100. yılında, destek olduğumuz kişilerin yüzlerinin gülmesi için verdiğimiz çabaya katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Daha nice 100 yıllara, dayanışmayla!

Çünkü #Dayanışmaİyileştirir.

Emel Şensezgin Mergen

Hayata Destek Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Kategoriler: Duyurular
Etiketler:

Arşiv

Bültenimize Üye Olun

    crossmenuchevron-downarrow-left