Hayata Destek Derneği olarak, UNHCR desteğiyle yürüttüğümüz Kooperatif ve Sosyal Girişimlere Yönelik Destek Programı kapsamında bir çevrimiçi etkinlik düzenliyor, kurumsal sürdürülebilirliği farklı boyutlarıyla konuşuyoruz.

“Kooperatif ve Sosyal Girişimler için Sürdürülebilirlik” başlığıyla düzenleyeceğimiz ilk etkinlikte, 28 Eylül 2023 tarihinde 13:30-15:30 saatleri arasında çevrimiçi olarak bir araya geleceğiz.

Etkinlikte, kurumsal sürdürülebilirlik ekonomik, çevresel ve sosyal boyutlarıyla ele alınarak, farklı perspektiflerden ulusal ve uluslararası deneyimlere yer verilecek. Kurumsal sürdürülebilirliğin sağlanmasında kooperatif ve sosyal girişimlerin karşılaştığı zorluklar ve bunlara dair çözüm önerileri, kurumların alabileceği sorumluluklar, eşit ve bütüncül bir yaklaşım içerisinde hareket edilebilmesi için yapılabilecekler tartışılacak. Kooperatif ve sosyal girişim temsilcilerinin, bu organizasyonlarla çalışan kuruluşların ve konuya ilgi duyan herkesin sosyal işletmelerin devamlılığı ve dayanıklılığı konularında tartışma fırsatı bulacağı etkinlikte farklı kuruluşlardan temsilciler yer alarak değerli bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Etkinlik Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek ve linki sadece kayıt formunu dolduran kişilerle paylaşılacaktır.

Katılımcı Kayıt Formu için tıklayınız.

Program önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Etiketler:

Arşiv

Bültenimize Üye Olun

    crossmenuchevron-downarrow-left