12 Kasım 2017
09:00
İstanbul

Shakespeare, 16. yüzyılda yaşamı bir sahne, her birimizi de birer oyuncu ilan etmişti. Hayata Destek olarak biz de sizi, 12 Kasım’da en iyi yardımcı oyuncu rolünü oynamaya davet ediyoruz.

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 yıldız doğuyor! ? Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyüdüğünü, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşadığını hayal ediyoruz.

Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için ✨ parlak geleceklerin ✨, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bu sahnede yer almaya davet ediyoruz.

#KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki ‘Onuncu Ay Paketleri’mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Bizim ‘En İyi Yardımcı Oyuncu‘ adayımız sizsiniz!

Hayata Destek Takımı’na katılmak için: [email protected]

HAYATA DESTEK KOŞUSU NEDİR?
Hayata Destek, 2015’ten beri yardımseverlik koşularına katılıyor, insani yardım alanında hem maddi kaynak hem de farkındalık yaratmaya çalışıyor. Bu etkinliklerde, bizlerle beraber iyilik peşinde koşmak isteyenler, kampanyamızı desteklediklerini ilan edip çevrelerini maddi ve manevi anlamında harekete geçirirken sadece fiziksel bir hedefe ulaşmayı değil, toplumsal barışa hizmet etmeyi de başarmış oluyorlar.

5 Mart 2016 tarihli Runatolia koşusunda ‘Mülteci Bebekler için Koşar Adımlar’ projemize katılan

. 43 gönüllü koşucu ve
. 420 yardımsever,
. 30.000 TL destek toplayarak
. 120 anneye bebek bakım malzemeleri içeren ‘onuncu ay paketi’

ulaştırılmasını sağlamıştı. Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda hedefimiz, 500 anneye destek olmak.

Arşiv

Bültenimize Üye Olun

    crossmenuchevron-downarrow-left